Spálne či detské izby zariaďujeme nábytkom, https://www.mojnabytok.sk/ ale aj posteľami, ktoré plnia funkciu odpočívadla. Noci trávime na posteliach, kde sa chceme vyspať, oddýchnuť si a nabrať čerstvé sily. Výber postele podriaďujeme štýlu zariadenia v miestnostiach, ale dôraz treba klásť aj na ich benefity v podobe zdravotného hľadiska. Slovenský výrobca matracov a postelí SEGUM je na trhu už od roku 1992, svoje výrobné stredisko má v Senici, odtiaľ vychádzajú kvalitné a ortopedicky prepracované matrace či postele. Za roky prevádzky už majú svoje meno na trhu s nábytkom, získali si množstvo klientov, a tí im zostávajú verní. V prípade, že hľadajú nejaký doplnok do bytu, posteľ, matrac, rošt a podobne, tento výrobca ich určite nesklame.

Zdravie, čistota a dizajn v jednom

Koľko ľudí, toľko názorov, každý máme svoju predstavu ako by mala spálňa vyzerať, tvar postele, štýl a materiál, z ktorého bude vyrobená, preto je aj ponuka výrobcov taká široká, aby si zákazníci vybrali ten svoj vysnívaný kúsok. V domácnostiach ľudia preferujú Čalúnené postele ixel Segum.sk nábytok či zariadenie vyrobené z príjemných a teplých materiálov, ktoré budú pôsobiť útulne.

Drevo je stále žiadané, postele z neho sú prírodný produkt, drevo nikdy nesklame, je príjemné na dotyk, teplé a tvárne. Postele na drevených či oceľových nôžkach alebo s úložným priestorom, výber nechal výrobca na zákazníkovi. Stále sú však žiadané čalúnené postele, napríklad typ IXEL, ktorá má pekné, štíhle línie a extra vysoké bočnice a čelo.

Drevo je v každom interiéri vítané

Posteľ typu IXEL sa vyrába v rozmere 200x180cm, potiahnutá je koženkou a kostru tvorí konštrukcia z bukového dreva, k posteli je vhodný lamelový rošt. Umiestniť ju môžete aj do menšej miestnosti, výška postele je 60 cm, čo zároveň ponúka aj dosť objemný úložný priestor. Štandardne je posteľ vybavená nepolohovateľným lamelovým roštom, ktorý sa skladá z 28 lamiel, alternatívou však môže byť aj klasický drevený rošt. Flexibilný výrobca však ponúka aj možnosť výroby postele s polohovateľný roštom pri nohách aj pri hlave alebo s roštom, ktorý je vybavený puzdrami s dvojitým pružením. Ten dokonalo kopíruje tvar tela.