Kto sa v noci neteší do postele, do svojej spálne alebo aj útulnej obývačky? Posteľ je naše útočisko, v ktorom sa cítime príjemne a trávime v ňom podstatnú časť svojho života. V priemere by sme mali spať 7 hodín.
Preto by nám nemalo byť jedno v akom prostredí sa nachádzame. Náš spánok by sa mal uskutočňovať v dobre vetranej, tmavej a primerane chladnej miestnosti. Nedá sa to spochybniť, keďže už len na náš psychický stav môžu mať dopad aj samotné farby v izbe, farby nášho nábytku či doplnkov. Väčšina z nás má doma v izbách nejaké objekty, ktoré by už dávno mali byť v koši a mali by byť nahradené. Častokrát to môže byť samotný ošarpaný a katastrofálny stav nábytku, matracov, perín alebo vankúšov… Kvalitný stav nášho prostredia má však priamy vplyv na naše psychické aj fyzické zdravie.

nevhodná poloha spánku

Hlavným prispievateľom k nášmu pohodliu v noci alebo aj počas oddychu cez deň by mali byť aj kvalitné vankúše. Sami zodpovedáme za svoje zdravie. Veľa ľudí, no v poslednej dobe čoraz mladšie ročníky majú ortopedické problémy – hlavne také, ktoré sa týkajú chrbta. Za zdravie svojho krku a celej chrbtice zodpovedáme aj v noci – ako vyzerá poloha v ktorej ležíme? Spí sa nám tak komfortne? Na akom vankúši spávame? Je pre naše telo vhodná podpora alebo práve naopak? Povedzte úprimne, zavolali by ste si domov návštevu, ak by ste mali staré, nekomfortné vankúše, ktorých sa bojíte čo i len chytiť? Je načase ich vymeniť aj u vás doma? Ak ste odpovedali na prvú otázku nie a na druhú áno, mali by ste spoznať SEGUM.

obyčajný biely vankús
Na stránke Segum albero.sk je spoločný názov pre anatomicky tvarované vankúše, ktoré si vaša chrbtica určite obľúbi, pretože sa prispôsobujú tvaru vášho tela. Vďaka nim bude vaša krčná chrbtica podoprená správnym spôsobom. Poťah je snímateľný a prací. Takisto sú príjemné na dotyk a veľmi dobre odvádzajú vlhkosť. Dajte im šancu a buďte zodpovednými ľuďmi. Zdravie máme len jedno.