Sprievod ako sex služba – keď začujete výraz sex služby, zrejme sa vám okamžite vybaví penis zasunutý v pošve, v análi alebo v ústach. V skutočnosti to ale tak vôbec nemusí byť a klient si vyberá dievča iba pre doprovod na rôzne spoločenské akcie. Niekedy si ju dokonca môže pozvať ako sprievod na výlet, pretože sa cíti osamelý, žiadnu priateľku nemá a rád by sa s niekým porozprával. Napríklad v Bratislave spolu zájdu do reštaurácie na vyhliadkovej veži Kamzík, odkiaľ je krásny výhľad na mesto, alebo si Bratislavu prezrú z výšky v kaviarni na moste SNP.

nahé dievča

Dievča môže byť oblečené podľa jeho predstáv buď decentne, alebo mierne vyzývavo, záleží na okolnostiach a situácii, každopádne to môže byť celkom vzrušujúce, keď sa môže pozerať na krásne ženské telo a predstavovať si sexuálne dobrodružstvo. Takto korenený výlet potom môže končiť napríklad erotickou masážou.

televízna veža Kamzík

Erotická masáž s mohutným výstrekom – potom, čo spolu obedujete alebo povečeríte v reštaurácii, a vy budete patrične naladený, môžete váš deň uzavrieť erotickou masážou. Masáže sú výhodné, pretože máte masérku celú pred sebou, tentoraz už vyzlečenú, a môžete si naplno užiť pohľad na obnažené partie pŕs, zadočku, bruška a napríklad aj chodidiel. Masérka sa môže chopiť vašej prostaty a ďalších erotogénnych zón a vy si budete užívať iba prítomný okamih. Striekanie semena na masáží je možné zopakovať niekoľkokrát za sebou, masážne techniky často dokážu vyburcovať sexuálnu energiu do takej miery, že to pre vás bude krásny, a rozhodne nevšedný zážitok.

Autoerotika – ak vás vzrušuje pohľad na dievča, ktoré sa samé ukája, a podarí sa jej dosiahnuť orgazmus, môžete si to užiť s ním a tiež prispieť svojim orgazmom k tamojšej atmosfére plnej vášne a sexuálnej túžby. Autoerotika so ženským orgazmom sa vám môže zapáčiť viac, než klasický sex, pretože viete, že dievča sa uspokojí tak, aby ju to bavilo, a predvedie vám skutočné vzdychy zo svojej vlastnej rozkoše.