Nájsť svoj štýl nie je jednoduché a mnoho ľudí ho stále hľadá. Spomeňte si na obdobie keď ste boli v puberte, vtedy ste na seba dali asi rôzne kombinácie pretože vám nechýbala odvaha. Práca si však často krát vyžaduje určité ústupky a preto sa obliekame či už usadnutejšie alebo decentnejšie. Vo voľnom čase sa však môžete odviazať,. Nájdete sa v niektorej z nasledujúcich kategórii?

denim)

Športový štýl
Pravdepodobne najčastejšie nosíte rifle a tenisky skombinované s jednoduchým tričkom. Nemôže vám chýbať pekný ruksak ktorý nosíte radšej ako kabelku. Smart hodinky ktoré merajú počet vašich krokov sú tiež must have kúskom. Dbáte na praktickosť a nie na módne výstrelky.

Štýl prvej dámy
Obliekate sa ako zo škatuľky. Vašim poznávacím znamením sú lodičky ktoré kombinujete s kabelkou a takmer celoročne nosíte šaty, sukne alebo blúzky. Máte vždy dokonale upravené nechty a vlasy, sprevádza vás decentný makeup a dbáte na kvalitu prevedenia. Dôraz na kvalitu kladiete i v šperkoch, obľubujete perly alebo šperky z klenotníctva, bižutéria neobstojí.

Romantická duša
Najčastejšie vás možno stretnúť v tričkách s kvetinovým vzorom alebo v blúzkach, rada nosíte i šaty a sukne ktoré sú v pastelových farbách. Lodičky príliš neobľubujete, skôr sú pre vás vhodné baleríny alebo plátenky. Čo sa týka šperkov, pokojne si dáte aj bižutériu napríklad s kvetmi alebo srdiečkami.

Rebelka
Oblečenie vyjadruje vašu osobnosť, preto je poznávacím znamením kožená bunda, veľké topánky ktoré môžu byť vybíjané kamienkami alebo retiazkami a neoddeliteľnou súčasťou sú čierne legíny, tie odvážnejšie majú i kožené. Nosíte výrazné šperky ktoré dotvoria celý dizajn.

oděvy

Retro duša
Milujete kombinovať takzvané kúsky po babke s modernými kúskami. Obľubujete veľké okrúhle slnečné okuliare, výrazné šperky a základom je nejaký starý kúsok. Tento štýl si vyžaduje zručnosť a cit, pretože skombinovať staré s novým nie je tak jednoduché.
Tak čo, našli ste sa v nejakej z kategórii? Ak nie, dúfame že sa nejakou z nich inšpirujete pri tvorbe šatníka.