Čo je doma to sa počíta… Toto ale neplatí ak vo svojej domácnosti musíme hľadať drobnosti, ktoré potrebujeme práve v tejto chvíli. Buďme praktický. Dobre poznáme situácie, kedy potrebujeme niečo narýchlo nájsť, no ako naschvál sa nám nedarí. Je to otravná a nepríjemná situácia. Najčastejšie hľadáme práve drobnosti, ktoré sa zvyknú rozutekať po šuflíkoch a spôsobovať neporiadok. Pre nás je nielen náročné v tejto chvíli nájsť danú drobnosť, no ako bonus tejto naháňačky si môžeme spôsobiť väčší neporiadok, ktorý bude treba upratať. Svoje o tom vedia kreatívci využívajúci pri svojom tvorení drobné predmety ako sú korálky, nite, zipsy, trblietky či iný drobný materiál využívaný pri kreatívnom tvorení.

aj toto ZIP sáčky zvládnu

Tieto trampoty neobchádzajú ani školákov či usilovné poriadkumilovné gazdinky. Gumy, gombíky či otvorené sáčiky s koreninami. Ani dielňa nie je uchránená pred vznikom neporiadku a chaosu. Šróby, matice či iný menší materiál sa môže v dielni ľahko stratiť alebo rozutekať. Buďme teda praktický a využime priestor rozumne. Aby sme si v našich drobnostiach udržali poriadok je predsa poruke jednoduché riešenie. ZIP sáčky. Oproti svojim mikroténovým predchodcom sú z oveľa pevnejšieho materiálu.

skladujte bezpečne svoje jedlo

Bez problémov uschovajú dokonca aj sypkejšie či tekutejšie konzistencie. Dokážu sa teda prispôsobiť našim nárokom. Môžeme si dokonca vybrať hneď z niekoľkých typov. S posuvným jazdcom alebo bez neho. V prípade posuvného jazdca nie je problémom ani udržanie tekutiny nielen v sáčiku ale aj mimo neho. Sú teda ideálne na uskladnenie potravín. Odolávajú mechanickým aj teplotným návalom. Sú teda bezpečne a spoľahlivo využiteľné v dielni. Ochránia potraviny pred otravným hmyzom, ktorý sa v teplých mesiacoch tlačí do vnútra domácností. Uskladnia potraviny nielen v kuchynských skrinkách ale aj v chladničke či dokonca v mrazničke. Práve preto sú také vyhľadávané a svoje využitie si nájdu v každom priestore domácnosti.