Fotky. Fotečky. Fotografie. Naše. Vaše. Spoločné. Dnešný svet je nimi zahltený. Máme ich v telefónoch snáď milióny. Dávate si ich ešte vyvolávať? Či to pre vás stratilo čaro? Nemáte k tomu vzťah? Neviete si na to nájsť čas? Nevenujete tomu takmer žiadnu pozornosť? Stratilo to pre vás význam? Radšej si ich pozrieť v telefóne alebo na notebooku?

fotenie telefónom

Prečo využiť vyvolanie fotiek so zľavou?

  1. Kvalita za výhodnú cenu. Za túto cenu dostanete zaručenú kvalitu. Nehovorím o tom, že by sa kvalita mala znižovať, no náhodou sa to môže stať, ak nám ceny ešte viac porastú. Následne si za túto cenu, ktorá je doprajete nižšiu kvalitu. To iste nechcete. O to nemá nikto záujem.
  2. Ceny idú hore, je pravdepodobnosť, že budú ešte vyššie ako teraz. Potom si fotky nedáte vyvolať za túto zľavnenú cenu ani náhodou. Nielen potraviny pôjdu hore, ale aj všetko ostatné. Je to z toho dôvodu, že idú hore aj energie. A energie sú potrebné na vytlačenie fotiek.

starý fotoaparát

  1. Zľavy pred Vianocami bývajú niečo, na čo čaká väčšina ľudí a preto sa môže stať, že sa vám prípadný vianočný darček nestihne doručiť do Vianoc. Sklamanie pod stromčekom nechce nikto z nás zažiť, tak by sme mali myslieť aj na toto. Radšej vyriešiť darčeky v predstihu a mať pokoj. Užívať si vianočné sviatky v celej svojej kráse.
  2. Fotky sú niečo, čo tu po nás ostane. Všetci ich radi pozeráme založené v albumoch. Spomíname na pekné chvíle, ktoré sú na nich zachytené. Vyvolávať fotky sa zaručí vždy. Na pamiatku. Je to tradícia, má to svoje čaro.
  3. Keď máte pocit, že niečo máte urobiť, tak to urobte a nečakajte. Intuícia je mocná a hlavne pri ženách. Majú svoj skrytý šiesty zmysel, ktorý im radí, čo majú urobiť. Čo bude aktuálne lepšie pre ne. Mali by sme sa ho držať, pretože nám vie skutočne veľa napovedať. Tak ho neumlčte, ale počúvnite. Urobte to, o čom aktuálne váhate.

Tak vyvolávajte a neváhajte.