Senzualitou rozumieme citlivosť, a kto je dostatočne senzuálný, dokáže lepšie komunikovať s druhými ľuďmi, býva viac obľúbený v spoločnosti, a býva tiež veľmi dobrým partnerom a milencom, najmä ak je senzualita podložená vyšším duchovným uvedomením a morálnym kódexom.

senzuálne masáže

Byť senzuálnym jedincom prináša výhody aj samotnému človeku, z hľadiska osobného poctu a vnímania seba samého. Títo ľudia si spravidla lepšie vedia užívať pokoj a pohodu, bývajú šťastní a svoje šťastie radi rozdávajú na stretnutie. Vlastne si vedia poradiť s kde čím a vedia si tiež vychutnať všetky pozitíva, čo život prináša. A senzuálny muž je potom svojou partnerkou veľmi žiadaný, a môže sa stať, že sa o neho začne zaujímať viac žien, pretože z neho ucíti onú pohodu a pokoj, sebavedomie, sebaistotu a schopnosť žiť v radosti, láske a harmónii.

masážny salón

Poznáte film s Jozefom Abrhámom „Vrchný prchni“? Je to český film a dotyčný herec tam obsadil úlohu milovníka ženskej krásy, na ktorého ženy „letia“, pretože z neho práve vyžaruje senzualita. Ženy mu samy padajú do náručia, pretože sa tam cítia spokojné.

Chcete aj vy byť takým „vrchným“, ktorý je obletovaný ženami, a teší sa z ich priazne? Potom sa sústreďte na svoje vlastné ja a zamerajte sa na vhodné procedúry, ktoré vám senzualitu pomôžu zlepšiť. Toto dokážu aj senzuálne masáže v Bratislave. Masérka si vás pekne položí na lôžko, a začne sa vám venovať tak, aby ste si uvedomili, že aj muži môžu byť nežní, láskaví, priateľskí a milí, a že tiež môžu prejaviť svoju slasť a rozkoš hlasnými vzdychmi. Muž sa nemusí hanbiť za prejavy rozkoše, v skutočnosti tie pravé ženy, sebavedomé ženy, netúžia po falošnej maske tvrďáka, ktorý je bezcitný a hrubý. Milujúca a láskavá žena chce k sebe milujúceho a láskavého muža, jednoducho podľa zákona „rovnaké priťahuje rovnaké“. A byť sebavedomým a citlivým mužom určite stojí za tú rozkoš z milostného vzťahu.