Pokiaľ chcete dopriať svojmu telu oddych a dokonalú starostlivosť sprevádzanú blahom a vlnami eufórie, určite vyskúšajte masáže erotického typu. Sú uvoľňujúce a pri slečnách masérkach budete mať pocit, že tu a teraz práve v tejto chvíli ste práve Vy stredobodom vesmíru. Mladé, krásne a zvodné masérky sa o Vás postarajú priam kráľovsky. Počas programu sa budete cítiť nadpozemsky a nebudete si priať, aby sa krásne telo masérky od Vás vzdialilo čo i len na milimeter. Erotické masáže Tantradiamond, pod ktoré spadajú masáže senzuálne, párové, tantrické, nuru, masáž lingamu, prostaty alebo joni, sú veľmi intímnou záležitosťou.

žena

Tomuto slastnému zážitku sa dostáva,,na chuť´´ čoraz väčšie množstvo ľudí, ktoré sa odhodlali odložiť predsudky celej spoločnosti voči tantrickým masážam za hlavu, a overiť si (ne) pravdivosť tvrdení na vlastnej koži. Tantrické masáže sú erotické masáže s nádychom zmyselnosti, ktoré vychádzajú z tantrického učenia, ktoré je pôvodom z Indie. Masážne techniky sa od doby, kedy bolo toto tantrické umenie objavené – teda spred tisícok rokov – zdokonaľovalo čím ďalej, tým viac. V súčasnosti sú programy tantrických masáží pestré a nastavené tak, aby si na svoje prišiel každý.

masaz

Dosiahnutie samotných výšin rozkoše je zaručený! Príjemná a krásna masérka, ktorú si zvolíte pri vytvorení rezervácie masáže na určitý termín, sa Vás ujme hneď v prvé minúty od Vášho príchodu. Dokonale sa o Vás postará pred, počas i po samotnej tantrickej masáži, po ktorej dostanete zaslúžený čas na predýchanie a spracovanie explózie najrôznejších pocitov, ktoré Vám boli dopriate. Prioritou je Vaša spokojnosť a predovšetkým súkromie, preto sa nemôže stať, že by ste počas príchodu alebo odchodu narazili na iného klienta, ktorý prišiel hľadať rovnakú rozkoš a pozornosť. Každá masérka je jedinečná, čo z masáže robí neopakovateľný zážitok.