Technické odvetvia, priemysel, potravinárstvo či logistika a veľa iných oblastí života si vyžadujú prepravu a manipuláciu s produktmi a surovinami, dodávajú sa do skladov, obchodných reťazcov či do výrobných podnikov, a práve na tento účel sa používajú plastové prepravné vozíky, manipulačné obaly a mnoho príslušenstva.

Farebné a v rozličných tvaroch

Na trhu je viacero spoločností, ktoré sa venujú predaju spomínaných druhov tovaru, napríklad PK Group SLOVAKIA, s.r.o. okrem predaja vyrába kolieska pojazdové aj vozíky, ktoré pomáhajú pri manipulácii s prepravkami. Vo svojej ponuke majú plastové prepravky, euro prepravky s vekom alebo bez neho, podvozky pod prepravky, plastové sudy a barely, termoboxy, plastové palety a veľké boxy či pojazdové kolieska.

Pre všetkých prepravcov, skladové priestory, obchodníkov či výrobný sektor sú k dispozícii spomínané prostriedky, jedným z nich je aj prepravka KLT, ktorá je vyrobená z plastu a má rozmer 300x200x147mm, objem má 5,3litra, materiál je vhodný na kontakt s tukmi, olejmi, kyselinami alebo lúhom. Vyrába sa v štandardne modrej alebo šedej farbe, je možné ich použiť pri preprave na paletách ISO a EUR. Konštrukčne sú utesnené, s ergonomickými rukoväťami pre pohodlnú manipuláciu. K prepravke je možné doobjednať si aj plastové veko s integrovanými otvormi pre lepšie pripevnenie.

Prepravka KLT v modrej farbe

Spoločnosť sa okrem prepraviek či vozíkov venuje aj predaju pojazdových koliesok, ich paleta je široká, zákazníci majú možnosť výberu z prístrojových, nábytkových a dizajnových, transportných priemyselných, polyamidových silikónových, koliesok pre vysoké teploty, prístrojových hygienických, antistatických či samostatných koliesok a ešte viac druhov nájdu na internetovej stránke spoločnosti. Plast, ktorý je použitý na výrobu týchto produktov, je spoľahlivý, pevný, hygienický, ľahko udržiavateľný a odolný voči poveternostným vplyvom. Pre všetkých, ktorí ich využívajú, sú veľkou pomocou a prínosom pri zjednodušení každodenných činností.