>

Nie je jednoduché bezpečne previezť väčšie množstvo tekutiny

Nie je jednoduché bezpečne previezť väčšie množstvo tekutiny

Preprava tekutín nie je najjednoduchšia záležitosť, pretože všetky tekutiny sa počas pohybu vozidla či iného dopravného prostriedku v nádrži rozhýbu, takže je potrebné zaistiť, aby sa celá nádoba neprevrátila a tekutina zostala vo vnútri. Donedávna sa na tento účel používali valcovité nádoby, no dnes je situácia iná, na trh sa dostali IBC nádrže kubického tvaru.

Stabilná konštrukcia a hygienický plast

IBC je skratka z anglického Intermediate Bulk Container, tieto nádoby sú určené na skladovanie a prepravu najrozličnejších druhov tekutín. Sú vyrobené z plastu a majú kubický tvar, ktorý je výhodnejší ako známe valcovité nádoby.

Spoločnosť Schoeller Allibert ich ponúka aj v typoch:

  • Combo Life
  • Combo Fructus
  • Combo Excelsior

IBC Combo Life sú skonštruované ako skladacie, vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené, zaisťujú 100% hygienu, bezpečnú manipuláciu s nerizikovými chemickými látkami či farmaceutikami alebo potravinami spolu s prepravou, pri ktorej dokonca môžu aj ušetriť náklady. Možnosť zmeny https://www.oatrutnov.cz/index.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D179%26Itemid%3D82 tvaru po zložení kontajner šetrí aj priestor. Pre transport tekutín sú primárne určené modely Combo Fructus a Excelsior. Patria k tomu najlepšiemu, zabezpečia maximálne hygienické podmienky a bezpečnosť pri preprave. Plast je odolný, je možné ho plnohodnotne recyklovať, ľahko sa udržiava a čistí a k dispozícii sú viaceré možnosti objemových veľkostí kontajnerov.

Štýlové plastové univerzálne boxy

Nielen preprava, ale aj skladovanie v týchto IBC nádržiach je hygienické, pohodlné a bezpečné. IBC nádrž Combo Excelsior Hybrid je vyrobený špeciálne na skladovanie a transport pitnej vody aj do nevľúdnych podmienok. Vybaviť ich možno aj ventilmi rozličných typov, čím získame ibc kontajner recyklovateľnú a hygienicky bezpečnú náhradu za vodné cisterny. Niektoré z nádrží sú vhodné aj do exteriérov a mraziacich miestností, pretože sú stabilné a je možné ich ukladať aj na seba. Rozmery IBC kontajnerov si môžete vybrať podľa toho, aké vám budú vyhovovať alebo si môžete nechať vyrobiť kontajner podľa svojich potrieb a na zákazku. Najhľadanejšie však sú 1000l nádrže vo viacerých prevedeniach.

Published by