Terasa je priam to najideálnejšie miesto pre posedenie s rodinou, priateľmi či na poobedný relax po chutnom obede. Veľa ľudí terasy využíva pre kľud a pokoj, presne to čo potrebujete pre úplný oddych od starostí. Je tu však vec, ktorá Vám vie pokaziť príjemný, teplý deň, ktorý ste sa rozhodli stráviť na svojej terase? Slnečné lúče vedia byť naozaj príjemné, avšak v niektorých prípadoch aj pekne otravné a nepríjemné. Hľadáte účinné riešenie, ktoré Vám pomôže pri otravných lúčoch slnka? Skúšali ste už niekoľko vecí ale žiadna nebola účinná? Prezrite si našu prácu a vyberte si aj Vy rolety na terasu https://www.screenoverolety.sk/ a chráňte sa pred slnkom v horúcich letných dňoch a taktiež aj po zvyšok roka.

rolety

Slnečné lúče so sebou prinášajú aj UV žiarenie, pred ktorým je dôležité sa chrániť. Rolety preto môžu byť tou najlepšou voľbou! Máte strach, že rolety nebudú pasovať pre Vašu terasu či balkón? S nami máte možnosť nechať si rolety vyrobiť na mieru a tak bude všetko vyzerať presne tak ako ste si predstavovali. Rolety sa jednoducho ovládajú pomocou ovládača, žiadne manuálne nastavovanie teda nie je potrebné ani nutné. Celý princíp ovládania Vám samozrejme ukážeme a poradíme vo všetkých nejasnostiach. Naša práca je rýchla a svoje vysnívané rolety budete mať nainštalované behom chvíľky. Potom už Vám nebráni nič v tom ich naplno využívať.

terasa

Vylepšite aj Vy svoju terasu a okrem veľmi praktického využitia tieto rolety dodajú Vašej terase aj moderný nádych, ktorý Vám bude každý v dobrom závidieť. Prezrite si aj naše zrealizované inštalácie a možno aj Vás k niečomu inšpirujú. Už dlhšie nečakajte a objednajte si ešte dnes obhliadku priamo u nás. Kontakt na nás ako aj telefonický, tak aj e-mailový nájdete na našom webe. Skrášlite si svoje exteriéri a pri tom myslite aj na svoje zdravie. Spoľahlivá ochrana pred slnkom a UV žiarením, ktorú si zamilujete.