Posuvné dvere sú praktickým produktom, ktoré plnia svoju funkčnú aj estetickú stránku. Svoje zastúpenie majú v bytoch, domoch či verejných priestranstvách. Posuvné dvere sklenené umožňujú prienik svetla, čím opticky zväčšujú daný priestor. Jednotlivé miestnosti je možné vizuálne zväčšiť práve použitím svetlých farieb na podlahe, stenách, svetlého nábytku, ako aj použitím zrkadiel či sklenených dverí.

Ak sa váš príbytok vyznačuje malou rozlohou a radi by ste, aby pôsobil o niečo priestrannejšie, môžete uplatniť tieto dobre mienené rady na dosiahnutie požadovaného celkového dojmu. Sklenené posuvné dvere sú vhodné do akejkoľvek miestnosti.

sklenené posuvné dvere na balkón

Vyberať si môžete z viacerých možností. Vaše posuvné dvere môžu byť úplne alebo čiastočne sklenené pre dosiahnutie väčšieho súkromia v jednotlivých miestnostiach vášho príbytku. Výborne sa hodia do predsiene, pracovne či obývacej miestnosti, kde pôsobia bezhranične s okolitým prostredím. Vyberajte z rôznych dostupných prevedení. V ponuke máme viacero sklenených dverí, ktoré sú osadené v drevenej alebo kovovej konštrukcii. Môžete si vybrať okrem prehľadného skla, aj mliečne sklo alebo farebné sklo s určitými vzormi, čím vytvoríte nezameniteľný a netradičný výsledok vo vašom príbytku.

Po vyplnení a odoslaní objednávky, vám dvere doručíme a následne v priebehu jedného alebo dvoch dní zmontujeme.

sklenené posuvné dvere

Cena posuvných sklenených dverí je prispôsobená individuálnym požiadavkám, rozmerom dverí a materiálu dverí. V cene je zahrnutá aj doprava a montáž. Výsledok tvorí súčet čiastkových položiek. V prípade nároku na špecifické požiadavky, týkajúce sa vzhľadu dverí, vám radi vyhovieme a vytvoríme dvere podľa vašich predstáv a na mieru pre vás. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Sklenené posuvné dvere výborne zapadnú do vášho príbytku a vytvoria výrazný a znamenitý prvok vo vašom interiéri. Používajú sa aj vo verejných priestranstvách, kde našli svoje popredné zastúpenie a uplatnenie, vzhľadom na množstvo praktických výhod, ktoré prinášajú, ako aj kvôli ich pôsobivému vzhľadu.