Zariadenie sa začína od podlahy. V novom byte alebo dome sa pri zariaďovaní jednotlivých miestností, ukladá podlaha, ktorá predstavuje určitý základ. Drevené alebo laminátové podlahy sú dobre známe pre širokú verejnosť a nájdete ich vo väčšiny príbytkov. Sklenená podlaha sa vyznačuje určitými špecifickými vlastnosťami a znakmi. Vyrába sa z niekoľkých vrstiev skla. Vieme, že sklenené dvere opticky zväčšujú priestor a určitým spôsobom ho presvetľujú, keďže umožňujú určitý prienik svetla do miestnosti. Podobný efekt vytvára aj sklenená podlaha. Sklenená podlaha sa vyznačuje protišmykovým efektom. Dodáva sa v čírom alebo mliečnom odtieni. Priestor so sklenenou podlahou bude pôsobiť výnimočne a štýlovo. Vnesie do vášho príbytku, kancelárie či firmy niečo nové a výnimočné.

sklenená podlaha na chodbe

Naša firma zabezpečí kompletnú montáž sklenenej podlahy do požadovaných priestorov. Od vymerania, cez umiestnenie až po povrchové úpravy. Takže po objedaní sklenenej podlahy sa o nič nestaráte, všetko máte zabezpečené a zaistené až do úplného konca. Ak by ste sa predsa len rozhodli o podlahu, ktorá je ešte o kúsok extra, v ponuke nájdete aj farebné prevedenia sklenenej podlahy. Výber je len na vás. Záleží, čo s vami rezonuje, čomu dávate prednosť a aké prvky ladia s celkovým zameraním a štýlom vášho plánu pri zariaďovaní príbytku.

sklenená podlaha v okolí domácej knižnice

Sklenenú podlahu môžete umiestniť do celej miestnosti alebo do jej určitých častí, čím sa vytvorí znamenitý elegantný štýl. Sklo je celistvé, nenachádzajú sa v ňom žiadne medzery, škáry, otvory, takže sa do jednotlivých miest nedostáva prach a iné nečistoty, čo je výborné z praktického hľadiska. Sklenená podlaha sa dobre čistí, umýva, vzhľadom na to, že je dostatočne hladká. Sklo je nerozbitné a je uchytené na kovovej konštrukcii, do ktorej je vsadené. Súkromné a komerčné priestory nadobudnú nový luxusný nádych, ktorý nemá vo svete podláh obdobu.