5 overených tipoch Privatportal.sk

Keď sa povie slovo sex, mnoho ľudí sčervenie a túto tému nechce preberať. Vo väčšine prípadov je táto téma pre ľudí tabu. Ale prečo? Chápem, že keď sa ich spýta niekto, koho poznajú krátko, tak to nie je úplne vhodné. Pokiaľ ale túto tému preberáte s kamarátkou, alebo dokonca s dlhoročným kamarátom, či priateľom, podľa môjho názoru je to úplne v poriadku. Dnešný článok bude o 5 overených tipoch, ako si užiť sex úplne naplno. Posaďte sa a začnete čítať článok, pretože toto vás bude určite zaujímať.

S

a) Nebojte sa experimentovať – ​​jedna a tá istá poloha stále dookola je v posteli fakt nuda. Koho by to stále bavilo? Prečo nevyskúšať nejakú inú? Na internete je ich plno a určite všetky z nich ani nepoznáte. Skúste zobrať odvahu a skúsiť niečo, čo ste ešte nikdy neskúšali. Tým vystúpite zo svojej komfortnej zóny. A čo viac – ešte môžete skúsiť aj erotické hračky, akékoľvek. Môžu to byť análne kolíky, alebo vibrátory stimulujúce klitoris. Existujú dokonca aj erotické hračky pre mužov, tak sa nebojte odviazať.

S

b) Skúste sa s partnerom porozprávať o tom, čo sa vám a jemu v sexe páči

Možno partner nie je spokojný po intímnej stránke alebo nie ste spokojná vy. Skúste sa porozprávať s partnerom o tom, čo sa vám v sexe páči, čo nie a ak chcete vyskúšať niečo nové, čo ste predtým nikdy neskúšali, nemusíte sa mu to báť povedať. Fantázii sa medze nekladú, dôležité je, aby ste to spolu všetko prebrali a vykomunikovali, zistili, čo sa druhému páči a tým sa potom riadiť. Nesmiete to vzdávať vopred. Všetko sa dá riešiť, musíte iba chcieť a prísť na tú správnu vec, ktorá vás bude v posteli baviť.

c) Lichôtky, prejavy vzrušenia – ste z vášho partnera vzrušená a páči sa vám sex s ním? Nebojte sa mu to dať najavo. Len tak docielite to, že budete spokojná nielen vy, ale aj on a každá snaha sa počíta.