Známe halogénové žiarovky a predchádzajúce spôsoby osvetlenia sú dnes nahradené modernou LED technológiou. Prináša nám množstvo výhod, možnosti využitia a dizajnového prevedenia. Spoločnou vlastnosťou led osvetlenie Ledprodukt je nízka spotreba energie a z toho vyplývajúca ekonomická úspora, vysoký výkon, dlhá životnosť a množstvo ponúkaných možností LED osvetlenia. Produkty sú zároveň šetrné aj k prírode, čo je základnou požiadavkou výroby a technológií dnešných dní. Vývoj nám prináša jednoduché ale pritom elegantné formy osvetlenia.

pool-bar-3652849_640

Medzi najčastejšie využívané patrí nepochybne LED osvetlenie kuchynskej linky pomocou LED pásov. Majú efektné vyfarbenie neutrálnej, teplej alebo studenej bielej farby.

Takisto bodové LED osvetlenia pod stropnými obkladmi alebo vkusne uložené v lištách a ozdobných hranách plnia dokonale svoju funkciu. Sú minimalistické, ale veľké výkonom a ich životnosť Vás prekvapí.

LED reflektory Vám vyčaria farebnú atmosféru pomocou farebných odtieňov a vzájomných prechodov viacerých farieb. Funkcia tlmenia farieb a postupného zosilňovania alebo zoslabovania je súčasťou ponúkaného LED osvetlenia. Pomôžu Vám s dostatočnou intenzitou osvetliť požadovaný bod v interiéri alebo v exteriéri.

light-959547_640

Po ich zapnutí môžete očakávať 100 % svietivosť ihneď, veľkou prednosťou je ich ekologický rozmer bez obsahu ťažkých kovov, najmä jedovatej ortute a takisto bez nebezpečného UV vyžarovania. Podanie a prenos farieb je hodnoverné a nemáte pocit, že LED osvetlenie Vám sprostredkuje nesprávny farebný odtieň.

Žiarivé diódy alebo ľudovo nazývané LEDky nájdete takmer všade – pri osvetlení verejných prestranstiev, nákupných centier, v administratívnych priestoroch, ale aj v kutilských dielňach, domácnostiach, vo vitrínkach a podobne. Sú nenáročné na údržbu a celkovú realizáciu. Aj napriek tomu Vám odborníci radi poradia a pomôžu s výberom, najmä ak riešite problematické a ťažko dostupné časti interiéru alebo exteriéru.

LED osvetlenie funguje na princípe elektroluminiscencie. Pri ich výrobe sa používajú najmodernejšie technológie, ktoré sa neustále zdokonaľujú a priaznivo ovplyvňujú cenu LED osvetlenia.