Balkóny patria k najobľúbenejším častiam obytného priestoru v panelových domoch. Najmä vtedy, ak sú domy umiestnené tak, že poskytujú krásny výhľad do okolitej prírody. Ak máte balkón z vášho bytu s priamym výhľadom na Vysoké Tatry, je to veľký dar, pretože sú ľudia, čo sledujú z balkóna iba okná náprotivného domu.

bytový dom

Balkóny aj vďaka krásnemu výhľadu poskytujú lepšie spojenie so svetom a s okolitou prírodou, stačí tam len vyjsť, zhlboka sa nadýchnuť a prijímať slnečné lúče, lenže pokiaľ je na balkóne len oceľové zábradlie, a vy si vyjdete von v nekližé, iba v nohavičkách a v podprsenke, a vaša postava je navyše kúzelnejšia, než pri Miss World, bude z toho mužom v protiľahlom dome padať náradie z ruky, a možno to prinesie aj isté nepríjemnosti v podobe sexuálneho obťažovania na ulici.

bývanie v meste

Zasklený balkón všetko zmení – ak sa dohodnete s ostatnými majiteľmi domu na jeho revitalizácii a rekonštrukcii balkónov v zmysle výstavby posuvných okien na balkón lmmont.sk, potom máte vyhrané. Budete mať na balkóne konečne svoje súkromie, a pokojne sa tu potom môžete promenádovať aj polonahá. Spodná časť balkóna sa ukryje za mliečne sklo a ponechá sa iba transparentná horná časť, a tam bude vidieť len vašu tvár a dekolt. Niektorých mužov môžu vzrušovať aj vaše krásne nohy a chodidlá, a tie tiež budú úplne skryté.

Zimná záhrada a skleník – veľkou výhodou tvrdeného skla na balkóne sú jeho tepelnoizolačné vlastnosti. V lete sa síce balkón môže premeniť na teplý skleník, čo však ľahko vyriešite vetraním, ale v ostatných mesiacoch v roku tu bude príjemnejšie vzhľadom na to, že okná zabránia prieniku vetra a chladu zvonku, takže aj v mrazivých dňoch tu bude oveľa vyššia teplota, ako vo vonkajšom prostredí. Balkón sa tak stane akousi predĺženou obytnou miestnosťou, pripomínajúcou zimnú záhradu. Môže sa tu v zime dariť aj niektorým rastlinám.