Sme s priateľom 8 mesiacov spolu. Medzi nami už bolo niekoľko konfliktov, vždy z jeho strany. Je veľmi žiarlivý, tvrdohlavý, sebecký a egoisticky. Ja som pravý opak. Všetko každému odpustím a snažím sa všetkým vyjsť v ústrety. Včera som sa dozvedela, že používa zoznamku, a klamal ma do očí, že to v telefóne nemá, tak som mu vzala telefón a ukázala, na to hneď povedal, že je to neaktívne. Riekam dobre, tak ma to odomkni, tak som zistila zo mojej správy, jednalo sa o sex privat levice sexuálne správy, kde si hovorili kto čo má rád v posteli. V žiadnej z tých správ nebolo dohodnuté ma osobné stretnutie. Potom som zistila, ze to isté na instagrame, niekoľko sexuálnych privat sex správ.

s

Za všetko sa začal ospravedlňovať zo mal slabú chvíľku a že si chcel uspokojiť ego. Hovoril, že ma fyzicky nepodviedol, ale nechcem tomu veriť, keď jednoducho viem, že ma klamal do očí ohľadom tej zoznamky, tak prečo by nemohol klamať aj tom, že fyzický kontakt neprebehol. Neviem čo mám robiť, on je starší a ja mladší, teda som ešte dosť naivná. Je to môj prvý vzťah, ale príde ma to dosť toxické chvíľami.. a akoby sa vo mne niečo zlomilo. Odvtedy priateľovi neverím a stále ho podozrievam (vlastne ani niet divu, keď mi klamal do očí). Cítim sa ako piate kolo pri vozidle. Komunikácia medzi nami viazne a je to čoraz horšie. Cítim na sebe, že už ho nemôžem ani vystáť, tak veľmi nešťastná som. A najradšej by som mu odpustila zase.

s

Lenže čo keď to urobí znova, čo keď ma podvedie.. počula som raz porekadlo, že keď to urobí raz, urobí to zase a nebola by som prekvapená, keby to bol nabudúce ten istý scenár. Proste dôvera je medzi nami narušená a už mu nejakým spôsobom nemôžem len tak veriť. Sklamal ma na plnej čiare a to aj v prípade, že išlo iba o správy. Proste ma klamal a to sa ma šialene dotklo, pripadám si strašne a necítim sa dobre, je to čím ďalej horšie každým dňom.. a je mi hrozne do plaču.