Už sa vám iste stalo, že ste potrebovali sáčok, ktorý by sa dal pevne uzatvoriť, aby daný predmet alebo materiál nevypadol, prípadne, aby sa tam zbytočne nedostával ani vzduch. Sáčky so zipsom, zips áčky alebo tiež pod názvom uzatvárateľné sáčky sú preto skvelým vynálezom, ktorý nám v tom môže dokonale pomôcť. Takýto sáčok sa špeciálnym zipsom uzatvára celkom dobre a tesne, preto je vhodný aj pre sypkejšie materiály, ako je napríklad čaj alebo korenie. Mnohokrát sa do takýchto sáčkov dá uskladniť, či už dočasne alebo aj na dlhšie obdobie doslova všeličo.

vyuzitie na lieky

Dajú sa do nich prehľadne potriediť a poukladať napríklad predmety v dielničke alebo v garáži, ako napríklad šouby, klince, matky a podobne záležitosti. Rovnako dobre do nich uložíte gombíky, nite a iný materiál, ktorý sa v domácnosti používa. Výhodou je, že tieto sáčky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a teda podľa toho si ich môžete vyberať a kúpiť. Objednať sa dajú maličké sáčky so zipsom, ale aj väčšie rozmery, do ktorý povedzme zmestíte aj knihu.

sacok so zipsom

Myšlienka uskladniť do takýchto sáčkov bylinky a čaje sa mi obzvlášť páči. Pôvodné balenia často nebývajú veľmi vhodné aj na skladovanie, alebo majú toľko vrstiev v sebe, že sa čaj, či bylina ťažko odtiaľ dávkujú. V sáčkoch so zipsom sa jednoducho uložia a tiež jednoducho dávkujú. Okrem toho priehľadnosť umožňuje rýchlo vidieť kvalitu a obsah. Pokiaľ niektoré materiály alebo predmety nesmú byť na slnku alebo svetle, jednoducho sáčok niekam uložíte do skrinky alebo šuflíka a je to vybavené. ZIP sáčky sú naozaj praktickým pomocníkom na všeličo. Často vidno napríklad aj predmety ručnej výroby, ako je bižutéria magnetky a iné výrobky, nakoniec zabalené v ZIP sáčku. Jednoducho hodí sa na mnohé využitia a preto ho môžete objednávať v eshope 2packsk.sk, kde nájdete zaručene rôzne balenia a rôzne rozmery, takže si každý môže vybrať, čo potrebuje.